facebook

--- 

wesele góralskie

Gospoda Polska to miejsce godne polecenia dla wszystkich, a w szczególności dla Par, które decydują się na prawdziwe góralskie wesele! Nasze co prawda odbyło się rok temu, ale pamiętamy (i będziemy pamiętać!!!) je do końca życia. Wspaniały weselny klimat został stworzony nie tylko przez to co dla nas było najważniejsze – a więc motyw góralski/folklorystyczny, tutaj przede wszystkim należy podziękować wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizację przyjęcia. Klimat Gospody jest niesamowity, tego nie da się opisać słowami, trzeba tam być i się bawić. Jedzenie doskonałe, obsługa to profesjonaliści w każdym calu, kierownik, który był do naszej dyspozycji przez całą noc i spełniał nasze każde zachcianki, można wymieniać w nieskończoność... Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wspaniałość tego dnia!

 

Aleksandra i Dawid

Fantastycznie! Inne słowo nie oddaje obrazu pełnego profesjonalizmu całego zespołu Gospody Polskiej. Przejrzyste przedstawienie ofert przez Panią Joannę spowodowało, że już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to jest to! Wystrój Gospody, obsługa, potrawy i wszystkie inne  dogodności sprawiły, że nasze rodziny nie chciały kończyć tego pięknego wieczoru. Atrakcyjna oferta weselna, pyszne dania cudny klimat spowodował ze z czystym sumieniem będziemy polecać to miejsce wszystkim, którzy chcą spędzić magiczną noc weselną. Wszystkie nasze zachcianki zostały zrealizowane !! Nie było słowa NIE! Dziękujemy jeszcze raz 

Ola & Dawid

 

wesele

Tradycyjne, huczne wesele? Tylko w Gospodzie! Miejsce wymarzone na organizację takiego wesela. Goście długo, długo po zakończeniu wspominali nasze wesele. W Gospodzie wszystko na wielki plus jedzenie, obsługa, dostępność managera na Sali, niesamowity klimat i oczywiście zabawa do białego rana. Chcieliśmy bardzo podziękować za zaangażowanie całego personelu, bez których to wesele nie byłoby takie cudowne.

 

Piękne wesele w Gospodzie Polskiej Magda i Maciek

Wesele z bajki czyli wesele w Gospodzie Polskiej. Chcieliśmy zapamiętać ten dzień do  życia i to był strzał w 10 ! Towarzyszący nam od samego rana stres, prysł niczym bańka mydlana w momencie zobaczenia tej pięknej sali. Jej ciepło wprowadziło gości w wspaniały nastrój, którego nie sposób opisać.  Pyszne dania, pierwszy taniec, grill góralski prowadzony przez najlepszego górala, który doprowadził gości do łez swoimi kawałami, wspaniałe zabawy do białego rana - te rzeczy sprawiły ze wesele było perfekcyjne. Nie można zapomnieć o wyspecjalizowanym personelu który wprowadził wesele na najwyższy poziom. Dziękujemy jeszcze raz!

 

wesele w lipcu

Wesele z bajki czyli wesele w Gospodzie Polskiej. Chcieliśmy zapamiętać ten dzień do końca życia i to był strzał w 10 ! Towarzyszący nam od samego rana stres, prysł niczym bańka mydlana w momencie zobaczenia tej pięknej sali. Jej ciepło wprowadziło gości w wspaniały nastrój, którego nie sposób opisać.  Pyszne dania, pierwszy taniec, grill góralski prowadzony przez najlepszego górala, który doprowadził gości do łez swoimi kawałami, wspaniałe zabawy do białego rana - te rzeczy sprawiły ze wesele było perfekcyjne. Nie można zapomnieć o wyspecjalizowanym personelu który wprowadził wesele na najwyższy poziom. Dziękujemy jeszcze raz!


 

Wesele w Gospodzie Polskiej

Gospodę Polską znaliśmy od zawsze przede wszystkim od strony zabaw andrzejkowych i sylwestrowych, na których bywaliśmy niemal co roku. Wspólnie zdecydowaliśmy się na wesele w Gospodzie, pomimo tego, że sale w eleganckim stylu, bardziej do nas przemawiały. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę i okazało się, że ta decyzja była jedną z najlepszych w naszym życiu! Gospoda to niezwykłe miejsce, bardzo klimatyczne, a nasza zabawa weselna przebiła wszystkie imprezy organizatorów. Chcielibyśmy bardzo podziękować za zorganizowanie tego cudownego dnia obsłudze, kucharzom organizatorom – bez których pewne ten dzień nie mógłby być taki wyjątkowy. Z całego serca polecamy wszystkim tym, którzy jeszcze się wahają!

Ania i Marcin

 

nasze cudowne wesele

Nasze wesele odbyło się zimą początkiem roku. Sceneria jak z bajki, na zewnątrz śnieg i mróz skrzypiący pod nogami, a w Gospodzie… ciepło domowego ogniska i ten góralski klimat.. Na ten najważniejszy w naszym życiu dzień wybraliśmy Gospodę Polską, która idealnie wpasowała się w nasz motyw przewodni przyjęcia – folk. Od zawsze marzyliśmy o nietuzinkowym weselu, a wesele w Gospodzie było strzałem w dziesiątkę. W organizacji przyjęcia niezwykle pomocna okazała się pani menager, która spełniała wszystkie nasze zachcianki – a było ich niemało! Jedzenie w ilościach ogromnych było przepyszne, szybko i sprawnie podane przez kelnerów, którzy byli uśmiechnięci i bardzo pomocni. Zabawa trwała do białego rana, a my jako Para Młoda prawie w ogóle nie schodziliśmy z parkietu. Bardzo dziękujemy za organizację, było cudownie i na pewno będziemy polecać!

 

K&G

Nasze wesele odbyło się tego roku w lipcu. Czemu akurat Gospoda? Przede wszystkim klimat tego miejsca jest niesamowity. Nasze wesele zostało dopracowane w najmniejszym szczególe, przez co ten dzień spędziliśmy bez stresu, że coś nie wyjdzie. Szczególnie chcieliśmy podziękować szefom kuchni za najlepsze jedzenie jakie jedliśmy oraz ciągle uśmiechniętym kelnerom, którzy byli zawsze do naszej dyspozycji. Dla Par planujących swoje wesele w szczególności polecamy super atrakcje grilla góralskiego, z kapelą na żywo. Dziękujemy z całego serca za tak cudowne wesele, które na pewno zapamiętamy do końca życia