admin Napisane: 06:35

Czekoladowe łakocie dla zaproszonych gości weselnych

Coraz częściej spotykaną praktyką jest obdarowywanie gości weselnych drobnym upominkiem, aby lepiej kojarzyli zabawę weselną i dłużej wspominali ten niezapomniany wieczór. Idealnym prezencikiem wydają się dobrej jakości praliny i inne czekoladki, które rzadko mogą kogoś urazić, są neutralne i przez większość gości po prostu lubiane.

Ślub kojarzy się z prezentami dla młodej pary, ale warto też przygotować coś dla zaproszonych gości. Miły gest zawsze zostanie pozytywnie odebrany, warto postawić na czekoladki czy praliny ślubne, które można dołączyć do zaproszenia. Wspaniale sprawdzą się jako smaczny upominek w ramach podziękowania dla rodziców. Jeśli budżet na to pozwala, to warto podziękować wszystkim swoim gościom, wystarczy drobny upominek, dzięki któremu druga osoba poczuje się doceniona.

Słodkie podziękowania dla gości weselnych

Obecność bliskich osób na ślubie i weselu warto docenić, w czym świetnie sprawdzają się czekoladki, pralinki, domowe przetwory, produkty pszczele, ciasteczka z wróżbą. Wystarczy naprawdę niewielki upominek, aby wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego, sprawić mu przyjemność. Słodkie prezenty sprawdzają się najlepiej, niezależnie od płci i wieku. Nie trzeba wydawać wielu pieniędzy, wystarczające będą pojedyncze czekoladki ślubne, nie trzeba dawać wszystkim gościom całej bombonierki. Unikalnym podarunkiem będzie zestaw trzech kostek czekolady z nadrukiem (np. inicjały lub imiona pary młodej, data ślubu) w przezroczystym opakowaniu. Pralinki zapakowane tematycznie również wspaniale nadają się do podziękowania gościom weselnym za przybycie. Nie tylko para młoda przygotowuje się do tego ważnego wydarzenia, ale również ich bliscy. Poświęcają oni swój czas na wspólne celebrowanie tego wyjątkowego dnia. Na szczególną uwagę zasługują podziękowania dla rodziców, warto wręczyć im przykładowo drewnianą skrzynkę z grawerem i spersonalizowaną dedykacją.

Pudełka pełne słodkich niespodzianek zawsze będą mile widziane, nawet jeśli mają być w wersji miniaturowej. Godne polecenia będą orzechy oblane czekoladą, suszone owoce w czekoladzie (wiśnie, śliwki, winogrona, truskawki). Czekoladki zapakowane w eleganckie pudełeczko tekturowe mogą być przyozdobione różnymi wzorami, do wybór jest multum grafik. W celu zmniejszenia kosztów związanych z organizacją wesela, warto rozejrzeć się za promocjami. Nie trzeba ich jednak daleko szukać, na portalu Rabatio.com jest ich mnóstwo i to do rozmaitych sklepów internetowych. Dostępne są między innymi kody rabatowe Chocolissimo, dzięki czemu można kupić różne słodkości idealnie nadające się na ślub i to po obniżce cenowej.