admin Napisane: 14:43

Jak usadzić gości na weselu?

Udane przyjęcie weselne to największe pragnienie pary młodej. Wystrój sali na najwyższym poziomie, znakomite menu, najlepszy zespół to jednak nie wszystko, ważne aby nikt z obecnych gości nie czuł się nie komfortowo.
Wesele to przyjęcie gdzie spotykają dwie obce rodziny, które najprawdopodobniej nigdy się nie spotkały. Ciekawym rozwiązaniem jest posadzenie dwóch rodzin na przeciwko siebie przy stole. Centralne miejsce na sali zajmuje stół nowożeńców, a by byli widoczni dla każdego gościa. Wesele to jednak wydarzenie, na którym spotykają się członkowi rodziny, którzy nie widzieli się od dłuższego czasu. Goście powinni być usadzeni według wieku, aby mogli znaleźć wspólne tematy. Sposobem wymagającym czasu jest zrobienie listy gości, zapisanie kilku szczegółów (wiek, osobowość, zainteresowania) w ten sposób możemy podejść strategicznie do rozwiązania tej kwestii. Osoby skłócone nie powinny siedzieć obok siebie. Przygotuj oddzielny stolik dla zespołu, fotografa.

Buty na wesele. Na co zwrócić uwagę?

Na polskim weselu standardem stały się winietki, które wskazują wyznaczone miejsce dla gościa, nie powoduje to chaosu. Przy wejściu na salę powinna znajdować się lista stołów z nazwiskami gości, aby ułatwić odnalezienie miejsca.
Oryginalne winietki nie służą tylko do przygotowania miejsc dla gości przy stole, również komponują się z pięknie przygotowaną salą.

One thought on “Jak usadzić gości na weselu?

Dodaj komentarz