admin Napisane: 14:42

Wynajęcie miejsca na ślub

Prawie każdy aspekt ślubu jest opcjonalny. Od wyboru garnituru zamiast sukni, do pominięcia kwiatów, a nawet rezygnacji z tortu weselnego, ale jest jedna rzecz, której nie można pominąć: miejsce. Po pierwsze i najważniejsze, musisz mieć miejsce dla swoich przyjaciół i rodziny, aby zebrać się i świętować wielki dzień. Ale znalezienie idealnego miejsca nie jest łatwe. Do wyboru jest wiele opcji, niezależnie od tego, czy szukają Państwo posiadłości weselnej, eleganckiej sali balowej, przytulnej restauracji czy miejsca przy plaży.

Skonsultuj się najpierw z planistą.

Zanim zaczniesz szukać miejsc, najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców. Planiści są o wiele bardziej zaznajomieni z możliwościami, jakie niesie ze sobą przestrzeń, projekt, czas i elementy, które będą potrzebne do spersonalizowania wesela.

Zalety organizacji wesela w zimie

Miejsce, które pasuje do waszej osobowości.

Wybór miejsca, które pasuje do waszego stylu sprawi, że wasz ślub będzie bardziej związany z tą przestrzenią. Poszukajcie miejsc, które pasują do estetyki, jaką macie w głowie. Jeśli planujecie nowoczesny ślub, zajrzyjcie do magazynów, galerii sztuki, dobrze zaprojektowanych przestrzeni restauracyjnych czy nawet sklepów. Z drugiej strony, ślub, który zawiera więcej naturalnych elementów, dobrze sprawdza się w miejscach na świeżym powietrzu, takich jak ogrody i domy wiejskie.

Lista gości

Wiedząc ilu gości zapraszasz, zanim zdecydujesz się na miejsce, unikniesz wielu bólu głowy. W przypadku, gdy wybierzesz miejsce, które jest zbyt małe dla listy gości, a więcej gości niż się spodziewałeś powie „tak”, możesz znaleźć się w trudnej sytuacji. Często pary nie zdają sobie sprawy z tego, ile osób zaproszą lub ile ich rodzice będą chcieli dopisać do listy.