admin Napisane: 12:55

ePrezenty – znajdź idealne prezenty na rocznicę ślubu i dla Młodej Pary

Piękny prezent ślubny to coś, o co coraz częściej prosi Młoda Para. Może to być butelka wytrawnego wina, dodatek do domu lub zdrapki i kupony na loterię. Wybierając prezent na ślub warto kierować się tym, aby był on pamiątkowy i za każdym razem przypominał Nowożeńcom o tym szczególnym dniu. Zastanawiasz się jaki wybrać, aby sprawić im prawdziwą radość? Odpowiedź na tak kreatywny prezent może być tylko jedna.

Podobnie jest stawiając na prezent rocznicowy. On również musi cechować się pamiątkowym charakterem, który zachwyci dwoje kochających się ludzi. Nie wiesz na jaki warto postawić? Oczywiście na spersonalizowany prezent z okazji rocznicy ślubu! Gwarantujemy Ci, że nie ma lepszego, który tak pięknie podkreśli i upamiętni ten wyjątkowy dzień. Ślub i rocznica ślubu to piękne okazje, które zasługują na oryginalny prezent. Przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałe propozycje ze sklepu ePrezenty.pl – jedynego takiego miejsca, w którym znajdziesz genialne pomysły na niecodzienny prezent. Sprawdź je wszystkie!

Drewniany album na zdjęcia z nadrukiem – wyjątkowy prezent na ślub

Ślub to wydarzenie rodzinne o wyniosłej i romantycznej atmosferze. Warto zadbać o to, aby nawet po wielu latach wspomnienia z nim związane były równie żywe, jak te w dniu ślubu. Doskonały pomysł na prezent dla Młodej Pary to album na zdjęcia z kolorowym nadrukiem, który z pewnością spodoba się obdarowanym. Będzie cudowną pamiątką tego wyjątkowego dnia, wypełnioną po brzegi wzruszającymi fotografiami. Personalizacja, jaka zostanie wykonana na okładce albumu będzie zawierać krótką dedykację, imiona Nowożeńców i datę ślubu. Zawarcie związku małżeńskiego to jedyna taka chwila w życiu przyszłej żony i męża. Zadbaj o nią wręczając im ekskluzywny prezent.

 Drewniany album na zdjęcia z grawerem na prezent na Ślub

Drewniana skrzynka na upominki dla Nowożeńców

Szukasz prezentu z okazji ślubu, którego nie sposób znaleźć na sklepowych półkach? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Drewniana skrzynka na upominki dla Nowożeńców to idealny prezent, jaki możesz podarować. To pudełko z sześcioma przegródkami, w którym zamieścisz coś na:

  • szczęście,
  • osłodę,
  • ból głowy,
  • rozmnożenie,
  • zdrowie,
  • przyszłość.

Wybór należy do Ciebie! Choć kilka praktycznych i zabawnych podpowiedzi mamy dla Ciebie. Co powiesz na kupon lotto na szczęście, słodycze na osłodę, tabletki na ból głowy, pieniądze na rozmnożenie, buteleczkę alkoholu na zdrowie i… smoczek na przyszłość? Pokaż, że ten szczególny dzień ślubu Twoich najbliższych jest ważny także dla Ciebie! Z takim prezentem udowodnisz, że w pełni zaangażowałeś się w jego stworzenie. Nie zapominaj o personalizacji! Będzie ona wykonana wewnątrz, jak i w środku pudełka.

 Zestaw filiżanek z nadrukiem i ręczników z haftem na prezent dla Młodej Pary

Ręczniki z haftem i filiżanki z nadrukiem na prezent na ślub

Praktyczny prezent na ślub również jest mile widziany – szczególnie jeśli młoda para właśnie urządza swoje pierwsze wspólne gniazdko. Zastanawiasz się, co sprawdzi się jako stylowy prezent z personalizacją? Wybraliśmy dla Ciebie wyjątkowy zestaw, który składa się z dwóch ręczników z haftem i dwóch filiżanek z nadrukiem. Żona idealna i mąż doskonały – tak idealnie dobrana para, jaką są Twoi najbliżsi z pewnością zasługuje na taki właśnie prezent. Zapakowany w ozdobny celofan jest upominkiem gotowym do wręczenia. Gwarantujemy Ci, że Twój prezent będzie tym, z którym obdarowani będą zaczynać każdy wspólny dzień!

Certyfikat z dedykacją na prezent na rocznicę ślubu rodziców

Miłość jedyna jest, miłość nie zna końca, miłość cierpliwa jest, zawsze ufająca – które małżeństwo właśnie tymi słowami mógłbyś opisać? Oczywiście, że swoich rodziców! To oni są wzorem dla dzieci we wspólnej wytrwałości. Prezenty na rocznicę ślubu rodziców należą do tych wyjątkowych. Perłowe czy złote gody – to bez znaczenia, jeśli w Twoim domu są oni! Świetnym wyborem na prezent na rocznicę ślubu jest certyfikat z nadrukiem dedykacji. Postawiony na honorowym miejscu w salonie będzie dla całej Waszej rodziny wyjątkową pamiątką. Taki prezent na rocznicę ślubu to najpiękniejsze wyznanie Waszego podziwu do ich miłości.

Wazon szklany z nadrukiem na rocznicę ślubu dla przyjaciół

Prezent na rocznicę ślubu to nie tylko romantyczna kolacja, jaką małżeństwo może spędzić we dwoje. To również wielkie przyjęcie, na które zostało zaproszonych dużo gości. Wśród nich jesteś Ty? Musisz zatem znaleźć odpowiedni prezent na rocznicę ślubu! Możesz pokusić się o wazon z nadrukiem pięknej dedykacji. Jesteśmy pewni, że przypadnie do gustu obdarowanej parze. Personalizacja zawiera dedykację, imiona obdarowanych i Twój podpis. Mnóstwo emocji, a zarazem powodu do dumy daje nadruk 45 lat razem. To najpiękniejszy dowód szczęśliwie spędzonych lat we dwoje, jaki obdarowani mogą otrzymać na rocznicę ślubu. Prezenty z personalizacją sprawdzają się w tej roli najlepiej.

Ślub i rocznica ślubu – wyjątkowe okazje w życiu zakochanych

Prezent na rocznicę ślubu czy sam ślub to prawdziwe wyzwanie przed zaproszonymi gośćmi i ich najbliższymi. Warto rozważyć zakup prezentu z personalizacją – to najpiękniejsza pamiątka dla zakochanych w sobie osób. Wybierz upominek na rocznicę ślubu lub dla Młodej Pary z naszej listy i spraw im prawdziwą radość!