admin Napisane: 14:40

Zalety organizacji wesela w zimie

Większość par marzy o weselu z kolacją w letnią noc. Jednak tylko mniejszość dostrzega nieskończone możliwości jakie mają do zaoferowania zimowe wesela. Wierzcie lub nie, ale zima ma swój urok i może sprawić, że Wasz ślub będzie wyjątkowy. Chcesz poznać zalety świętowania ślubu w najzimniejszych porach roku?

Idealne otoczenie.

Dekoracje i styl zimowych ślubów są bardzo różne od tego, co zwykle widzimy w tych letnich uroczystościach. Wystrój jest bardzo ciepły, choć może się to wydawać sprzeczne. Możesz użyć środków takich jak świece, nawet jeśli jest dzień. Możesz zdecydować się na burgundowe odcienie lub ciemne drewno, albo zagrać z drewnem, szyszkami sosnowymi lub bawełną. Wolisz jaśniejszą paletę kolorów? Wykorzystaj biele, które świetnie komponują się z zimowym światłem, a także białe kwiaty i zimowe owoce.

Magia zimowej pory roku.

Pogoda może stać się twoim sprzymierzeńcem w tym wielkim dniu. Po pierwsze, upał nie jest już problemem. To zaleta dla Pana Młodego i gości, gdyż ich garnitury często występują z krawatami, muszkami, marynarkami lub kamizelkami. Makijaż gości pozostaje w nienaruszonym stanie, co jest trudne do osiągnięcia latem, kiedy trzeba często poprawiać makijaż. Wyjątkowość zimy i jej światła jest idealna na sesję zdjęciową Młodej Pary. Aby uzyskać doskonały album fotograficzny, zalecamy ślub w ciągu dnia, ponieważ zimą dni są krótsze i wcześniej zapada zmrok.

Panna młoda i jej wygląd.

Kilka lat temu trudno było znaleźć suknie ślubne z długimi rękawami, jednak obecnie można znaleźć wiele marek i projektantów, którzy oferują tysiąc i jeden opcji. Tak więc zimno nie staje się przeszkodą dla idealnej sukni, aby podkreślić piękno panny młodej. Wygląd może być uzupełniony o pelerynę, futrzaną kurtkę lub jakikolwiek element, który dodaje osobowości, taki jak rękawiczki, tkaniny lub można nawet użyć o wiele bardziej oryginalnych wzorów. Prawda jest taka, że możliwości w zakresie sukien ślubnych są szersze niż w przypadku ślubów w ciepłych porach roku.

Dostępność obiektów i plany gości

Zawarcie związku małżeńskiego w okresie letnim wymaga dużej przezorności w organizacji wesela. Należy wziąć pod uwagę dostępność kościoła, ratusza lub miejsca uroczystości. Ustalenia te są zwykle dokonywane z rocznym wyprzedzeniem, a alternatywy w lecie są bardziej ograniczone. Ponieważ jest mniej ślubów odbywających się w zimie, znajdziesz więcej opcji i dostępnych terminów, dla miejsca ceremonii, bankietu i innych usług i dostawców na ten wielki dzień. Letnie miesiące mogą się kolidować z planami twoich gości. Niektórzy ludzie będą mieli zaplanowane wakacje podczas tych dat lub może to zbiegać się z innym wydarzeniem lub innym ślubem. Jeśli wiąże się to również z podróżą, będzie to droższe i będzie wymagało więcej wysiłku.

Propozycja gastronomiczna

Menu na zimowe wesele to okazja, aby zaproponować gościom coś innego. Chłodna pogoda pozwala na bardziej wyszukane i kaloryczne menu, a trawienie jest mniej obciążone niż latem.